به گزارش “ورزش سه”، هدایت تیم امید سرانجام به مدیر این تیم، حمید استیلی سپرده شد. در هفته های اخیر اختلاف نظر فرهاد مجیدی با کادر اداره کننده تیم المپیک، به جدایی مجیدی منجر شد و حمید استیلی که در سال های اخیر به عنوان مدیرفنی و سرپرست در تیم امید حضور داشت، به مرد نخست نیمکت تبدیل شد.

 

او صبح امروز نخستین فهرست خود را اعلام کرد که ۳۵ نفر در آن حضور دارند و به جز یونس دلفی، اسماعیل بابایی و رامین داوودی، همگی از بازیکنان لیگ برتری هستند؛ سایپا، ماشین سازی، تراکتور، سپاهان، ذوب آهن، شهر خودرو، استقلال، پیکان، فولاد، پرسپولیس، صنعت نفت، نساجی و نفت مسجدسلیمان تیم های لیگ برتری هستند که در اردوی پیش روی تیم حمید استیلی بازیکن خواهند داشت. استقلال خوزستان و فجر سپاسی نیز تنها تیم های لیگ یکی خواهند بود که نماینده ملی پوش دارند. حضور یونس دلفی از تیم شارلروای بلژیک نیز جالب به نظر می رسد.

 

باشگاه سایپا که هدایت آن را ابراهیم صادقی برعهده دارد با ۶ بازیکن در این فهرست رکورددار است.  همچنین باشگاه استقلال تهران ۴ نماینده دارد و سرخپوشان پایتخت نیز مهدی عبدی و امیر روستایی را در لیست تیم امید خواهند داشت. عبدی پیش از این هیچگاه در تیم امید نبود و حالا پس از گلزنی در دربی، پیراهن تیم المپیک را برتن خواهد کرد.

 

از تیم تراکتور رضا شکاری، محمدرضا آزادی و ابوالفضل رزاق پور در این فهرست دیده می شوند. نکته جالب این است که رزاق پور هنوز در تمرینات تیم دنیزلی حاضر نشده و شکاری هم حتی یک دقیقه برای این تیم بازی نکرده است.

 

همچنین علیرضا امافی فر و رضا شاهرودی به عنوان دستیاران استیلی در این تیم حضور خواهند داشت. این بازیکنان روز ۱۵ مهر در هتل پارسیان باید خود را به کادرفنی معرفی کنند.

 

اردوی مهر ماه تیم امید از روز ۱۵ تا ۲۲ مهر ماه برگزار می شود. نفرات برگزیده از سوی کادر جدید به شرح زیر هستند:

 

 

دروازه بانها:

مهدی نورالهی(سایپا)،حبیب فر عباسی(نفت مسجد سلیمان)، معراج اسماعیلی(ذوب آهن) علی کی خسروی(سپاهان)

 

مدافعان:

محمد مسلمی پور(ماشین سازی)، طاها شریعتی(سایپا) عارف غلامی(استقلال) سینا خادم پور(استقلال) علی شجاعی(نساجی) عارف آغاسی(فولاد) ابوالفضل رزاق پور(پیکان) سعادت حردانی(فولاد) محمد آقاجانپور(شهرخودرو) رامین داوودی(استقلال خوزستان) امید دره (سایپا)،ابوالفضل جلالی(سایپا)

 

هافبک ها:

امید نورافکن(سپاهان)، محمد خرم الحسینی (ماشین سازی) ،رضا شکاری(تراکتور سازی) امیرحسین حسین زاده(سایپا) محمد خدابنده لو(پیکان) رضا جبیره(نفت آبادان) سینا زامهران (شهر خودرو) محمد شریفی(سایپا) اسماعیل بابایی(فجر شهید سپاسی) 

مهاجمان:

امیر حسین باقر پور (فولاد خوزستان)مهدی عبدی (پرسپولیس) مهدی قائدی(استقلال) امیر روستایی (پرسپولیس)، سجاد آقایی(استقلال) رحمان جعفری(نساجی)، یونس دلفی (شارلوا) محمد رضا آزادی(تراکتورسازی) جعفر سلمانی(صنعت نفت) وحید نامداری(فولاد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.