یک شکارچی غیر مجاز در هزارجریب بهشهر صورت یک محیط بان را سوزاند.

به گزارش سازیر نیوز، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران گفت: چند نفر از نیرو‌های این یگان بعد از اطلاع از حضور چند شکارچی غیرمجاز در ارتفاعات منطقه هزار جریب شهرستان بهشهر به منطقه اعزام شدند. او افزود: ماموران یگان حفاظت یکی از این شکارچیان غیر مجاز را دستگیر کردند، اما در حین دستگیری شکارچی با فلاسک چای داغ به محیط بان حمله می‌کند.
مسلم آهنگری گفت: چند نفر از نیرو‌های این یگان بعد از اطلاع از حضور چند شکارچی غیرمجاز در ارتفاعات منطقه هزار جریب شهرستان بهشهر به منطقه اعزام شدند.

او افزود: ماموران یگان حفاظت یکی از این شکارچیان غیر مجاز را دستگیر کردند اما در حین دستگیری شکارچی با فلاسک چای داغ به محیط بان حمله می‌کند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران ادامه داد: اصابت فلاسک چای داغ به صورت محیط بان سبب می‌شود این محیط بان از ناحیه صورت و گردن دچار سوختگی شود.

مسلم آهنگری با بیان اینکه دو قبضه سلاح غیر مجاز از این متخلفان کشف و ضبط شد، گفت: شکارچی غیرمجاز با اتهام شکار غیر قانونی، حمله و آسیب به محیط بان تحویل مراجع قانونی شد.

او افزود: امروز با دادستان شهرستان بهشهر حضوری ملاقات داشتم و تقاضای اشد مجازات برای این متخلف شده است.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران گفت: ما تنها ضابط قضایی هستیم و نوع و میزان مجازاتی که برای شکارچی متخلف در نظر گرفته می شود به عهده قاضی پرونده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *